Dzīve ir kā krelles. Diena pie dienas, veiksme pie neveiksmes, laime pie nelaimes, cerība un vilšanās, sapņi un realitāte. Tā saveras dzīvīte, pa pērlītei vien. Un katram lemtas tikai vienas krelles savērt. Bet pērļojot- katra jauna diena ir jaunas krelles un jauna dzīve. Vēl viena.

svētdiena, 2020. gada 16. februāris

Neaizmirstulītes K2


 Man patīk zila krāsa.Visādi zila. Manā dzīvē ir pat bijis posms vairāku gadu garumā, kad visi radi un draugi dāvināja tikai zilas lietas- vāzes, glāzes,krūzes, vīnu zilās pudelēs, pelnutraukus un pat zilu stikla ūdenspīpi. Visbeidzot, kad jau pietrūka eksponēšanas vietu, zilais drudzis pierima, tā teikt-iegāja latentā fāze.
 Patlaban, acīmredzot, ir sācies saasinājums, jau kurais zilais darbiņš pēc kārtas.Tātad- broša ar zilu akmentiņu, precīzāk- baltu akmentiņu ar ziliem punktiņiem.
Tas ir K2 zilais akmens, tirgū saukts par K2 jašmu. Bet tā nav jašma un zilie punkti nav ar tinti krāsoti. K2 ir balts granīts ar koši zilem sfēriskiem azurīta ieslēgumiem. Atrodams vienā vienīgā vietā , pasaules otrās augstākās kalnu virsotnes K2 (Čogori, Godvina Ostina kalns, Dapsangs) pakājē, kuras vārdā arī nosaukts. 
Un broša- neaizmirstulītes  Čogori pakājē.2 komentāri: